از طریق گردشگری مجازی در تور مجازی خانه عباسیان و مشاهده تصاویر 360 درجه این جاذبه گردشگری، بازدید مجازی از کاشان را در محیط واقعیت مجازی تجربه نمایید.

خانه عباسیان عمارتی باشکوه،عظیم و تودرتو دارای 5 حیاط،5 طبقه و بخش های اندرونی و بیرونی است که همچون نگینی در شهر کاشان میدرخشد و گفته میشود برای رسیدن به این حد کمال از زیبایی 20 سال صرف ساختنش شده است. گچ بری های چشم نواز و بدیع و معماری خاص ایرانی چنان زیبایی به این عمارت باشکوه بخشیده که برخی آن را  نامزد دریافت جایزه زیباترین بنای مسكونی ایرانی-اسلامی می‌دانند.

از جذابیت های ساخت این بنا میتوان به معماری ” گودال باغچه” اشاره کرد. در این سبک، خانه پایین تر از سطح کوچه قرار دارد تا در برابر سرما و گرما عایق باشد و دسترسی اهالی به آب قنات راحت تر فراهم شود. همچنین گفته میشود اگر یک خط فرضی در میان بنا کشیده شود سمت راست و چپ کامل با یکدیگر قرینه هستند و همین امر با توجه به پیچیدگی نقشه ساختمان، موجب حیرت هرچه بیشتر ببینندگان میشود.

از دیگر بخش های جذاب این عمارت باید به اتاق آینه اشاره کرد که با داشتن ارسی های رنگارنگ و آینه کاری های بی نظیر، از مجلل ترین قسمتهای عمارت محسوب میشود .

از طریق صفحه اختصاصی خانه عباسیان در پرتال ایران در واقعیت مجازی، می توانید بدون حضور فیزیکی و صرفا با مشاهده تور مجازی بصورت آنلاین، بازدید از یکی از جذابترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری کاشان را تجربه نمایید.

نام جاذبهخانه عباسیان
نوععمارت، میراث جهانی
دورهقاجار
استاناصفهان
شهرکاشان
محلداخل شهر

کارفرما

و صاحب امتیاز

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

مالک مادی

تورهای واقعیت مجازی

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

میزبان

تورهای واقعیت مجازی

پرتال جامع گردشگری ایران

مالک معنوی

تورهای واقعیت مجازی

شرکت بینش بعد سوم

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *