کویر ورزنه – خارا

نام جاذبهکویر خارا
نوعطبیعی، میراث جهانی
استاناصفهان
شهرورزنه
محلخارج شهر

از طریق گردشگری مجازی در تور مجازی کویر ورزنه آن و مشاهده تصاویر 360 درجه این جاذبه گردشگری، بازدید مجازی از استان اصفهان را در محیط واقعیت مجازی VR تجربه نمایید.

با یک ساعت رانندگی از اصفهان به سمت شرق و دور شدن تقریبا صد کیلومتری از هیاهوی شهر به منطقه آرامش بخش و بی انتهای کویر ورزنه خواهید رسد. جایی که شبانگاه با دست میتوان ستاره چید و در طی روز با قدم زدن روی رمل های داغ و خیره شدن به تپه های شنی ای که باد تعیین کننده شکل آنهاست، به عظمت هستی پی برد…

با حضور بزرگترین سایت تفریحی کویری کشور در این منطقه پیشنهادهای هیجان انگیز زیادی از جمله پاراگلایدر، آفرود سواری، زیپ لاین، شتر سواری و غیره پیش روی شماست تا از گذران وقت در این پهنه باشکوه و عمیق، بیشترین لذت را ببرید و خاطراتی فراموش نشدنی بسازید.

در فاصله ده کیلومتری از کویر ورزنه دیار فرشتگان، شهر ورزنه، قرار دارد که نامش وام گرفته از پوشش بانوانش است (روایت دیگری از خواستگاه این نام بیان می دارد که ورزنه در گذشته محل زندگی روحانیون زرتشتی بوده است که لباس سپیدی از جنس پنبه به تن می کرده اند). مسجد جامع و برج کبوترخانه از دیگر جاذبه های گردشگری شهر ورزنه هستند.

از طریق صفحه اختصاصی کویر ورزنه  در پرتال ایران در واقعیت مجازی، می توانید بدون حضور فیزیکی و صرفا با مشاهده تور مجازی 360 درجه بصورت آنلاین، بازدید از یکی از جذابترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری اصفهان را تجربه نمایید.

کارفرما

و صاحب امتیاز

سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری

مالک مادی

تورهای واقعیت مجازی

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

میزبان

تورهای واقعیت مجازی

پرتال جامع گردشگری ایران

مالک معنوی

تورهای واقعیت مجازی

شرکت بینش بعد سوم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *