مجموعه سعد آباد – موزه های تجهیزات

از طریق گردشگری مجازی در تور مجازی کاخ سعدآباد و موزه های تجهیزات آن و مشاهده تصاویر 360 درجه این جاذبه گردشگری، بازدید مجازی از استان تهران را در محیط واقعیت مجازی تجربه نمایید.

به تور مجازی لوازم سلطنتی و تجهیزات کاخ سعدآباد خوش آمدید.

این کاخ  مجموعه ییلاقی تابستانی خاندان پهلوی بوده است و با این حال شامل یکی از مدرن ترین و تجهیزترین آشپزخانه های دوران خودش میشده که نهایتا بین 60 تا 70 روز از آن استفاده میشده است. جالب است بدانید از ماشین های مخصوص حمل غذا برای رساندن سریع خوراک بر سر میز استفاده میشده.

موزه ظروف که ظروف اهدایی به خانواده سلطنتی را در دو طبقه به نمایش گذاشته است از جمله ظروف کارخانجات معتبر و مشهور رزنتال و لیموژسود و …

موزه پوشاک با معماری تلفیقی ایرانی اروپایی که در شمال مجموعه قرار داشته و عکس و پوشاک برخی از اغضای خانواده سلطنتی را دربر دارد که با گذشت سالها هنوز جذاب است و مد روز آن زمان را به تصویر میکشد.

از دیگر بخشهای این تور مجازی میتوان به موزه سلاح های دربار شامل تفنگ های شکاری و سلاح های اهدایی دیگر کشورها به محمدرضا پهلوی و تور موزه اتومبیل اشاره کرد.

از طریق صفحه اختصاصی موزه های تجهیزات کاخ موزه سعدآباد  در پرتال ایران در واقعیت مجازی، می توانید بدون حضور فیزیکی و صرفا با مشاهده تور مجازی 360 درجه بصورت آنلاین، بازدید از یکی از جذابترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری تهران را تجربه نمایید.

نام جاذبهکاخ سعدآباد
نوعفرهنگی، موزه
دورهمعاصر
استانتهران
شهرتهران
محلداخل شهر

کارفرما

و صاحب امتیاز

وزارت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری

مالک مادی

تورهای واقعیت مجازی

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

میزبان

تورهای واقعیت مجازی

پرتال جامع گردشگری ایران

مالک معنوی

تورهای واقعیت مجازی

شرکت بینش بعد سوم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *