از طریق گردشگری مجازی در تور مجازی باغ موزه چهل ستون و مشاهده تصاویر 360 درجه این جاذبه گردشگری، بازدید مجازی از اصفهان را در محیط واقعیت مجازی تجربه نمایید.

اگر معمار و طراح کوشکی کوچک در باغی بزرگ شیخ بهایی باشد، میتوان انتظار داشت که به ثبت جهانی یونسکو برسد و به یکی از باشکوه ترین باغ های سلطنتی اصفهان تبدیل شود. طراوت و خنکای استخری بزرگ که انعکاس بیست ستون تالار را برعهده دارد (و نام اثر از همین نقطه وام گرفته شده)، پوشش گیاهی رنگارنگ، آینه کاری های بی مثال، نقاشی های بزرگ دیواری و طلاکوبی هایی که به دستور شاه عباس دوم به کاخ اضافه شده اند، باعث شده است این عمارت زیبا از گذشته تا امروز میزبان مسافران بی شماری باشد. از دیگر نکات مسحور کننده این عمارت میتوان به استفاده از هنر معماری فوق العاده دوره صفویه اشاره کرد که در این کاخ چنان به کار گرفته شده که نمیتوان متوجه شد تزیینات بیرونی کجا تمام و تزیینات داخلی کجا آغاز میشوند.

از طریق صفحه اختصاصی باغ موزه چهل ستون در پرتال ایران در واقعیت مجازی، می توانید بدون حضور فیزیکی و صرفا با مشاهده تور مجازی 360 درجه بصورت آنلاین، بازدید از یکی از جذابترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری اصفهان را تجربه نمایید.

نام جاذبهکاخ چهلستون
نوععمارت، میراث جهانی، هنری
دورهصفویان
استاناصفهان
شهراصفهان
محلداخل شهر

کارفرما

و صاحب امتیاز

وزارت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری

مالک مادی

تورهای واقعیت مجازی

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

میزبان

تورهای واقعیت مجازی

پرتال جامع گردشگری ایران

مالک معنوی

تورهای واقعیت مجازی

شرکت بینش بعد سوم

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *