از طریق گردشگری مجازی در تور مجازی کلیسای وانک و مشاهده تصاویر 360 درجه این جاذبه گردشگری، بازدید مجازی از استان اصفهان را در محیط واقعیت مجازی تجربه نمایید.

کلیسای نجات دهنده مقدس (آمنا پرکیچ) که علیرغم تزیینات کم نظیر داخلی، در ظاهر فرق چندانی با دیگر بناهای شهر ندارد، از منحصر به فرد ترین کلیساهای اصفهان و ایران است که به دستور شاه عباس دوم به منظور ترغیب کردن ارامنه به ماندن در ایران ساخته شد.

ساعتی سیصد کیلویی که در طبقه دوم برج ناقوس قرار دارد، تار مویی که بر روی آن جمله ای از کتاب عهد عقیق نوشته شده، سنگ های یادبودی که در حیاط کلیسا قرار دارند و موزه مردم شناسی ای که نزدیک به صد سال قدمت دارد همه از جاذبه های کلیسای وانک است. اما آن چیز که هر بیینده ای را به حیرت وامیدارد وجود نقاشی هایی با موضوعات گوناگون مذهبی همچون آفرینش آدم و حوا، خوردن میوه ممنوعه، مرگ هابیل، داوری روز رستاخیز و بهشت و دوزخ روی سقف و دیوارهای این کلیساست.

از طریق صفحه اختصاصی کلیسای وانک در پرتال ایران در واقعیت مجازی، می توانید بدون حضور فیزیکی و صرفا با مشاهده تور مجازی بصورت آنلاین، بازدید از یکی از جذابترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری اصفهان را تجربه نمایید.

نام جاذبهکلیسای وانک
نوعفرهنگی، موزه، میراث جهانی، هنری
دورهصفویان
استاناصفهان
شهراصفهان
محلداخل شهر

کارفرما

و صاحب امتیاز

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

مالک مادی

تورهای واقعیت مجازی

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

میزبان

تورهای واقعیت مجازی

پرتال جامع گردشگری ایران

مالک معنوی

تورهای واقعیت مجازی

شرکت بینش بعد سوم

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *