از طریق گردشگری مجازی در تور مجازی موزه ملی و مشاهده تصاویر 360 درجه این جاذبه گردشگری، بازدید مجازی از استان تهران را در محیط واقعیت مجازی تجربه نمایید.

شما فرصت بازدید مجازی موزه ملی ایران را پیدا کرده اید که نه تنها به عنوان اولین موزه رسمی ایران شناخته میشود بلکه غنی ترین موزه در رابطه با فرهنگ و هنر کشورمان در جهان است. میتوانید در ساختمان دوران باستان آن گردش کرده و از قدیمی ترین آثار فلات های ایران که حدودا مربوط به یک میلیون سال پیش میشود دیدن فرمایید . شاید هم از گردش کردن در ساختمان دوران اسلامی و دیدن آثار صدر اسلام و حکومت های ایلخانی و سلجوقی لذت میبرید . تصمیم با شماست تا با کلیک کردن در بخش جذاب هخامنشی  با زندگی آن عصر آشنا شوید یا به تالار دوران پارینه سنگی میانی بروید و ابزار شکار کردن و قصابی حیوانات را مشاهده کنید.پیشنهاد ما به شما این است که از مشاهده ظروف سیمین زراندود حکومت پانصد ساله ساسانی نیز غافل نشوید.

از طریق صفحه اختصاصی موزه ملی در پرتال ایران در واقعیت مجازی، می توانید بدون حضور فیزیکی و صرفا با مشاهده تور مجازی بصورت آنلاین، بازدید از یکی از جذابترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری تهران را تجربه نمایید.

نام جاذبهموزه ملی ایران
نوعتاریخی، موزه
قدمت80 سال
استانتهران
شهرتهران
محلداخل شهر

کارفرما

و صاحب امتیاز

سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری

مالک مادی

تورهای واقعیت مجازی

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

میزبان

تورهای واقعیت مجازی

پرتال جامع گردشگری ایران

مالک معنوی

تورهای واقعیت مجازی

شرکت بینش بعد سوم

3 دیدگاه

  • درود فراوان، بسیار سپاسگزارم از این اقدام ارزشمندتان (به راستی آثار باستانی جز هویت، فرهنگ و… محسوب می‌شوند و شاهد هستیم بسیاری از کشور های مهم جهان بسیار بر آثار باستانی توجه دارند ک سبب توجه جهانی و ایجاد روحیه و خود باوری در سطوح جامعه می‌شود (لطفا اقدامات بیشتری انجام شود برای معرفی ابعاد مختلف این آثار باستانی برای اقشار مختلف مردم عزیزمان) #باستان شناسی :دید گذشته برای درک بهتر حال و آینده (بقول استاد بزرگوارم جناب دکتر رضا نوری شادمهانی:جامعه همچون ماشین است و دارای ابزار مختلفی می باشد آینه بسیار مهم است که سبب دید گذشت و احاطه بهتر برای پیشرفت است (آینه :اهمیت ب تاریخ و فرهنگ، باستان شناسی و…)… 🌹
    سپاس فراوان (عرفان بخت دهکردی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *